KONTAKT

mapa, kontaktní údaje, formulář

PROSPEKS-IT, a.s.
Šumavská 15
602 00 Brno

Tel.: +420 549 240 032

mapa

Modul Personalistika a mzdy je součástí komplexního IS AZ.PRO, ve kterém se zpracovávají mzdy všech možných druhú a typů (měsíční, časová, úkolová, podílová, mzda řidičů MKD, tabulkové mzdy pro státní správu atd..)

Samozřejmostí je ON-LINE provázanost s moduly, ve kterých vznikají podklady pro mzdy (výroba, doprava..) a stejně tak opačně po zavední zaměstnance lze k němu vytvářet doklady ve všech modulech (vystavovat pokladní doklady, výdejky, příjemky, mzdové lístky, svěřovat mu majetek ...)

Legislativní podpora

Legislativní změny pro Českou a Slovenskou verzi jsou dodávány v pravidelných aktualizacích a uživatelé jsou o nich informování přímo v rámci IS AZ.PRO.

Specifikace modulu a Podrobný popis je uveden v záložce Personalistika a mzdy.

 

Použití s externími ERP systémy

Díky použité technologii a kladnému hodnocení uživatelů se modul PAM IS AZ.PRO dodává i jako externí modul pro zahraniční IS typu Navision, MS AXAPTA, SBO, SAP R3, Movex.

I v rámci těchto nasazení je vytvořeno propojení na úrovni databáze na výrobní moduly daných systémů, stejně jako přenosy dat do účetniství, banky atd. (NE exporty a importy textových souborů ale přímo čtení či zápis do dotabáze ERP systému)

Zpracování mezd (Outsourcing)

Naši specialisté zpracovávají na našich serverech mzdové agendy pro střední a větší firmy. Naše specializace je na firmy mající pobočky po célé ČR i SR - obchodní řetězce apod. Samozřejmě zpracováváme i firmy lokalizované na jednom místě.

Mimo zpracování mezd nabízíme zákazníkům i ON-LINE přístyp ke svým datům a dokonce umožňujeme i využívat daný systém pro aktivní evidenci personalistiky (lékařské prohlídky, školení, kurzy, smlouvy, šatny, pomůcky ..)

Podrobný popis našich služeb v této oblasti včetně orientačního ceníku je ZDE