KONTAKT

mapa, kontaktní údaje, formulář

PROSPEKS-IT, a.s.
Šumavská 15
602 00 Brno

Tel.: +420 549 240 032

mapa

Podnikové informační systémy z produkce naší společnosti pokrývají potřeby firem všech velikostí v nejrůznějších oblastech podnikání. Všechny systémy jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských aplikací.

Podnikové informační systémy řady AZ.PRO jsou vyvinuty tak, aby svým zákazníkům pomáhaly orientovat se v záplavě údajů, které souvisejí s činností každé firmy. Tyto produkty s množstvím specializovaných modulů se vždy přizpůsobí potřebám firmy, bez ohledu na její velikost a oborové zaměření.

Portfolio softwarových produktů AZ.PRO je vysoce ceněno pro svoji technologickou vyspělost i pro další vlastnosti, které vyplývají z dokonalé znalosti domácího trhu. Všechny systémy pokrývají požadavky širokého spektra firem a jsou přizpůsobeny potřebám uživatelů na nejrůznějších pozicích ve firmách.

Vytváříme specializovaná řešení „na míru“ pro nejrůznější oblasti podnikání, čili „branže“. Specializované moduly a funkcionality tak mohou podporovat činnost, například firem z oblastí strojírenství, obchodních organizací, stavebnictví, dopravy a spedice a mnoha dalších.

erp