KONTAKT

mapa, kontaktní údaje, formulář

PROSPEKS-IT, a.s.
Šumavská 15
602 00 Brno

Tel.: +420 549 240 032

mapa

Na trhu informačních technologií úspěšně působíme již několik desetiletí.

Cílem naší společnosti je poskytovat moderní softwarová řešení založená na potřebách zákazníků i na nových trendech. Zabýváme se vývojem komplexního informačního systému AZ.PRO , dodávkami HW, včetně souvisejících služeb.

Našimi zákazníky jsou firmy z oblasti průmyslového, dopravního sektoru, obchodní organizace, státní správa i společnosti využívající funkčnosti PAM provázané na jiný ERP systém nebo formou outsourcingu.

Vážíme si našich zákazníků a i proto neustále zdokonalujeme poskytované služby. Jsme připraveni přesvědčit i vás.

Naše společnost PROSPEKS-IT, a.s.  je tvůrcem  a dodavatelem komplexních integrovaných řešení podnikových informačních systémů. Jsme ryze českou společností působící na českém a slovenské trhu.

V oblasti informačních systému jsme implementátorem vlastního řešení, informačního systému AZ.PRO. Stejným podílem se zaměřujeme na dodávky značkového hardware společnosti Fujitsu, jehož jsme významným a dlouholetým partnerem.

Našim cílem je naplnění potřeb a reálných očekávání zákazníka a ve stejném duchu soustředíme energii do našich produktů a řešení. Pro naše zákazníky jsme dlouholetým a spolehlivým partnerem. Proto pro nás práce získáním zákazníka a implementací systému nekončí, ale pokračuje v různých podobách a formách spolupráce na dalším rozvoji informačního systému. I díky přízni našim stálých zákazníků a partnerů si můžeme dovolit v dnešní tržní situaci říci, že jsme stabilní, zdravá a stále rostoucí společnost.