KONTAKT

mapa, kontaktní údaje, formulář

PROSPEKS-IT, a.s.
Šumavská 15
602 00 Brno

Tel.: +420 549 240 032

mapa

 

O outsourcingu mzdových agend, jejich přínosech a záporech, bylo napsáno mnoho (viz. záložka Princip fungování). Naše řešení při zachování všech přínosů eliminuje nedostatky.

Hlavním záporem klasického outsourcingu je okamžitá nedosažitelnost vlastních mzdových dat. Díky možnosti vzdáleného zabezpečeného přístupu k vašim datům v režimu 23/7 (23 hodin 7 dnů v týdnu) je tento neduh zcela odstraněn. Personalisté, kteří samozřejmě ve firmách mají a vždy budou mít své místo, si díky tomu mohou kdykoliv zobrazovat nejen mzdové výstupy, ale i přímo vystavovat potvrzení pro účely bankovních půjček, sledovat průběhy nemocností, evidenční stavy ….

Navíc našim zákazníkům nabízíme plné využití našeho modulu Personalistika nad jednotnou datovou základnou. Tak lze v jednom systému nejen nahlížet na mzdová data, ale aktivně vést například agendy  vzdělávání, lékařských prohlídek, personálních bonusů atd.

Zaměřujeme se na společnosti s celoplošnou působností a nabízíme i zpracování mzdové agendy poboček na území Slovenska. V tom případě stále máte možnost nahlížet na data České i Slovenské pobočky v jednom uživatelském prostředí z jednoho místa !  Samozřejmě to nevylučuje zpracování mezd firmy působící na jednom místě …

Pokud Vás cokoliv s výše uvedeného zaujalo, čtěte prosím dál, nebo nás přímo kontaktujte.Kontakt

e-mail:
pam@itp.cz
nebo přímo: Ing. Miloš ZAPLETAL
  zapletal@itp.cz
  +420 549 240 032
  +420 606 692 262