KONTAKT

mapa, kontaktní údaje, formulář

PROSPEKS-IT, a.s.
Šumavská 15
602 00 Brno

Tel.: +420 549 240 032

mapa

Produkty a služby jsou primárně určeny pro střední a větší společnosti.

Informační systém AZ.PRO

Jedná se o účinný nástroj pro řízení celé firmy, umožňuje propojit plánování a řízení všech klíčových podnikových procesů. Systém obsahuje podporu výroby, logistiky, ekonomiky, personalistiky a všech ostatních firemních procesů. Patří mezi technologickou špičku. Uživatelé tak mají k dispozici dostatečný výkon, spolehlivost a snadnou údržbu. Nabízíme možnost libovolných zakázkových úprav, přizpůsobivost systému všem firemním procesům a partnerská řešení.

Outsourcing mezd

V případě, že požadujete kvalitu ve zpracování mezd, vyžadují to firemní standardy, nebo je jiný důvod pro využití této služby. Naše společnost poskytuje tuto službu již několik let s využitím bohatých zkušeností získaných vedením mzdové agendy pro významné zákazníky.

Systémová integrace

Poskytujeme služby systémové integrace při řešení problematiky informačních systémů.

Integrujeme technické a programové prostředky i služby, které jsou vzájemně kompatibilní a schopné plnohodnotné spolupráce, a které přitom zajišťují maximálně efektivní využití vložených nákladů.

Dodávky HW a SSW

Personalistika a MZDY

Řízení projektů a implementace

Implementační službu obvykle dodáváme jako kompletní servis, od předprodejních konzultací, přes detailní přípravu projektu, až po samotnou instalaci systému. Při implementaci používáme vlastní technologie, které zajišťují optimální výsledek implementace s minimálním zatížením provozu firem.

Konzultace a školení