KONTAKT

mapa, kontaktní údaje, formulář

PROSPEKS-IT, a.s.
Šumavská 15
602 00 Brno

Tel.: +420 549 240 032

mapa

 

Podrobný seznam referencí je uveden pod záložkami jednotlivých oborových řešení VýrobaDopravaObchodPersonalistika a mzdy

V této části jsou vybrány významné reference, které svým způsobem reprezentují určitou oblast
.

.
 

Stock Plzeň - Božkov s.r.o.

Termín realizace: 08/2002

Stock Plzeň-Božkov je největším výrobcem lihovin v České republice s tradicí sahající až do roku 1920. Široká paleta produktů zahrnuje mnoho dobře známých a populárních značek v čele s vlajkovou lodí – výjimečně hořkým a výjimečně dobrým Fernetem Stock.

FOKUS očná optika a.s.

Termín realizace: 05/2006

FOKUS Očná Optika a.s. (dříve Očná optika a.s.) Bratislava nabízí široký sortiment pomůcek pro kvalitní a komplexní péči o zrak. Prodejny a Zraková centra společnosti naleznete po celé Slovenské republice.

HELICAR a.s.

Termín realizace: 07/2008

Společnost HELICAR a.s. byla založena v roce 1999. Nabízí svým klientům přepravní služby, především dopravu osobních, užitkových a nákladních automobilů na speciálních přepravnících.....

PAPO s.r.o.

Termín realizace: 06/2007

Firma PAPO s.r.o. vznikla v roce 1996 a po krátkém působení v oblasti mezinárodní dopravy a spedice se zaradila mezi lídry slovenského trhu.

Prefa Brno, a.s.

Termín realizace: 01/2002

Prefa Brno a.s. je český výrobce širokého sortimentu betonových a kompozitních materiálů, dílců pro pozemní stavby, kanalizace, komunikace a ochranu životního prostředí.

Granitol a.s.

Termín realizace: 1998

GRANITOL akciová společnost je největším výrobcem vyfukovaných polyetylenových folií a vázacích PP pásek v České republice a v zahraničí. Významná část produkce je exportována do zemí střední, východní a západní Evropy.

MEVA-TEC s.r.o.

Termín realizace: 2001

MEVA-TEC s.r.o je společnost zabývající se obchodováním širokého sortimentu zboží z oblasti nádob na odpad a příslušenství, dílenského a kancelářského vybavení, olejového hospodářství, manipulační techniky

Meva a.s.

Termín realizace: 1998

MEVA a.s. je česká strojírenská společnost s dlouholetou tradicí založená již v roce 1898.

NAD - RESS Senica, a.s.

Termín realizace: 04/2006

NAD – RESS Senica, a.s. patří mezi nejvýznamnější dopravní společnosti na Slovensku. Poskytuje služby v oblasti dopravy, spedice, celních služeb a servisu od roku 1997.


C&A Móda

Termín realizace: 04/2006

C&A Móda ve všech zemích, ve kterých je zastoupena, patří s naší širokou paletou oděvů a doplňků k nejdůležitějším podnikům ve svém oboru.